זכויות רפואיות

מימוש זכויות רפואיות. בריא לדעת.

כתושבי מדינת ישראל, מוטלות עליכם לא מעט חובות. יחד עם זאת, עומדות לרשותכם זכויות רבות שאינכם מממשים, עקב חוסר ידע או חשש מהסבך הביורוקרטי. אחת מהזכויות החשובות ביותר שהמדינה מעמידה לרשותכם, היא הזכות לפיצוי ותגמול בעת התמודדות עם מחלה קשה, שחיקה מקצועית, פציעה ונכות – זכות שנועדה לשמש עבורכם רשת ביטחון כלכלית, קבועה או זמנית. דף זה יעסוק בכל הקשור אל מימוש זכויות רפואיות.

מימוש זכויות רפואיות זה זכות ויוזמה!

במקרים רבים, מימוש זכויות רפואיות להן אתם זכאים, מחייב אתכם לפנות לגופים הרלוונטיים לתביעתכם, כגון: ביטוח לאומי, מס הכנסה, קרנות פנסיה, חברות ביטוח, משרד הרישוי, משרד הביטחון ועוד. הניסיון מלמד שפניה לגופים ביורוקרטים אלו, תהיה אפקטיבית יותר אם תיעזרו במומחים, המכירים את המערכת מבפנים, את התהליכים הנדרשים ואת התנאים המזכים אתכם בפיצוי. וכאן, אנו, מומחי מימוש הזכויות של חברת זכות ויוזמה בע"מ נכנסים לתמונה, עם מעטפת שירותים מקיפה ויעילה וניסיון רב במיוחד.

זכות ויוזמה איתכם – עד מימוש מלוא זכויותיכם

במפגש הראשון בינינו, הנערך ללא תשלום וללא כל התחייבות מצדכם, היועץ האישי שנעמיד לרשותכם יבחן את מכלול הזכויות הרפואיות להן אתם זכאים בעקבות מחלה, פציעה או נכות. מידע זה ישמש אותנו להכנת תיק תביעה המיועד לשלב המכריע ביותר בתהליך מימוש זכויות רפואיות: ההתייצבות מול הוועדה הרפואית. לשם כך נשקיע משאבים רבים באיתור וליקוט המסמכים הרפואיים הרלוונטיים, נצרף בדיקות רפואיות עדכניות, צילומי רנטגן, C.T, MRI ועוד, לצורך חיזוק התיק הרפואי. כמו כן, נקבל חוות דעת רפואיות של מומחים בכירים עימם אנו עובדים בשיתוף פעולה פורה. מאמצים אלו יבואו לידי ביטוי בעת ההתייצבות בוועדה הרפואית, שם יוצג לחבריה מצבכם האמיתי ואת השפעתו על תפקודכם ואיכות חייכם, לקראת קביעת שיעור הנכות לו אתם זכאים והפיצוי או התגמול המתלווה אליו.

זכויות רפואיות

רוצים לממש את מלוא הזכויות הרפואיות שלכם וליהנות ממענק כספי,

מפטור ממס, או מקצבה חודשית שתבטיח את עתידכם?

מומחי חברת זכות ויוזמה נמצאים כאן לרשותכםצרו קשר!

אל תוותרו על זכויותיכם! אם אתם סובלים מבעיה רפואית, יכול להיות שמגיע לכם פיצוי כספי.

הפגישות נעשות עם סוכן אצלכם בסלון או באונליין בלי צורך לצאת מהבית.

לקביעת פגישה ללא עלות וללא התחייבות התקשרו עכשיו 072-3934455

או מלאו את הפרטים שלכם ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם:

*היעוץ אינו משפטי