תביעות ביטוח

אתם משלמים כל החיים עבור ביטוח חיים פרטיים? עם זכות ויוזמה תקבלו ברגע האמת את מה שמגיע לכם!

תביעות ביטוח מוגשות בתחומים שנים ומגוונים כמו למשל תביעות אובדן כושר עבודהתביעות ביטוח תאונות אישיות, סיעוד, מחלות קשות ועוד. אם אתה מחפש להגיש תביעה ותוהה כיצד, אנו ממליצים לך להיות בקיא ולהכיר היטב את זכויותיך בנושא.

אנו חברת זכות ויוזמה מתמחים בייעוץ בכל הקשור אל תביעות ביטוח עם צוות מומחים וותיקים ומיומנים בתחומי תביעות תאונות עבודה, זכויות רפואיות, מחלות מקצוע וכן תביעות ביטוח.

תביעות ביטוח - האם אתם באמת מכוסים?

חשוב לבדוק את הפוליסה שרכשתם היטב כולל תוספות הכיסויים. כמו כן, לתשומת לבכם, חוק ההתיישנות עומד על שלוש שנים ולכן אם אתם מתכננים להגיש תביעות ביטוח אל תתמהמהו והגישו אותה בהקדם. אנשים רבים שמצפים שחברות הביטוח יעמדו לצידם ברגעים קשים אלו ויקבלו אוזן קשבת ותמיכה הרבה פעמים מתבדים ולכן חשוב לזכור שחברת ביטוח הינה גוף כלכלי לכל דבר הפועל לצמצום הוצאות והגדלת רווחיה ולכן חברת הביטוח תעשה הכול על מנת לבדוק את האירוע לעומק תוך איתור והזמנתכם לבדיקות רפואיות על ידי רופאים שינסו להוכיח אחרת מהממצאים.

פעמים רבות חוסר הידע והניסיון של הלקוח בתהליך תביעות ביטוח הכולל התעסקות בבירוקרטיות וועדות הרפואיות מוביל לכישלונות וסיכויי הצלחת תביעה נמוכים מאוד. חשוב שתדעו כי מאחורי חברות הביטוח עומדים מומחים, רופאים, חוקרים פרטיים ועורכי דין שכל תפקידם וריכוזם מתמקד בסילוק תביעתכם. התמודדות זו היא לא פשוטה ויכולה לגרום לתסכולים רבים, לכן אנו ממליצים לכם להיעזר בשירותים של חברה למימוש זכויות רפואיות שיסייעו וילוו אתכם כל הדרך עד להצלחה ומימוש מלא של הפיצויים והזכויות שמגיעות לכם!

נפגעתם בתאונה? חליתם?

מומחי זכות ויוזמה יאתרו עבורכם את כל הפוליסות הרלוונטיות שבבעלותכם, יבדקו את זכויותיכם בפוליסה, התייעצו עבורכם עם רופאים מומחים ואתם תקבלו ליווי אישי צמוד מול חברות הביטוח עד מימוש כל זכויותיכם. תביעות ביטוח זה רק עם זכות ויוזמה. צרו עמנו קשר עוד היום וממשו את זכויותיכם!

אל תוותרו על זכויותיכם! אם אתם סובלים מבעיה רפואית, יתכן ומגיע לכם תשלום מחברות הביטוח!

הפגישות נעשות עם סוכן אצלכם בסלון או באונליין בלי צורך לצאת מהבית.

לקביעת פגישה ללא עלות וללא התחייבות

 התקשרו עכשיו 072-3934455

או מלאו את הפרטים שלכם ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם:

אנו נחזור אליך בעניין סיוע במימוש זכויותך הרפואיות בתחומים שונים
*הייעוץ אינו משפטי