תאונת עבודה נפילה ממשאית

תאונת עבודה נפילה ממשאית מתרחשות באופן תדיר במהלך היום לנהגי משאיות או מקצועות חופפים כגון נהגי מוניות שירות, חברות שילוח ולוגיסטיקה, נהגי הובלות ועוד. תאונות נפילה ממשאית עשויות לגרום לפגיעות  קלות ועד לפגיעות בינוניות וקשות. במצב של תאונת עבודה כזאת כדאי שתדעו שאתם עשויים להיות זכאים לפיצוי כספי מביטוח לאומי, וחברות הביטוח.

מהי תאונת עבודה נפילה ממשאית וכיצד היא נגרמת?

תאונת עבודה ממשאית היא תאונה שכיחה ביותר בקרב נהגי משאיות, נהגי משאיות של חברות שילוח ולוגיסטיקה, נהגי משאיות הובלה ועוד. תאונה זאת נגרמת לרוב בעקבות אופי העבודה הלחוץ  בשילוב הגובה הרב של כלי הרכב אשר מצריך ירידה ממנו במהירות. במצבים אלה עלול  להיגרם לעובד תאונות שונות אשר עשויות לזכות בפיצוי כספי.
סוגי פציעות שונות בעת נפילה ממשאית:

  1. פציעה בגב – נהגי משאיות מדווחים כי החליקו ממדרגות המשאית ונפלו על הגב. בבירור רפואי התגלה כי הם סובלים מבלט/ פריצה / שבר בחוליה.
  2. פציעה בכתף – נהגי משאיות מדווחים כי החליקו מהמשאית תוך כדי שהם אוחזים בידית העלייה למשאית והרגישו כאב חזק בכתף. בבירור רפואי התגלה כי הם סובלים מקרע חלקי או מלא בגידי הכתף.
  3. פציעה ביד – נהגי משאיות מדווחים כי נפלו מהמשאית ובלמו את עצמם עם היד, בבירור רפואי התגלה כי הם סובלים משבר בשורש כף היד.
  4. פציעה בקרסול   נהגי משאיות רבים מדווחים כי מעדו או כאשר קפצו על גבי רצפת הכביש רגלם / קרסול רגלם נפגעה והם סובלים מנקע / קרע ברקסול.

 

תאונת עבודה כתוצאה מנפילה ממשאית

כיצד נקבע הפיצוי במקרה של תאונת עבודה נפילה ממשאית?

במצב של תאונת עבודה נפילה ממשאית אשר הוכרה כתאונת עבודה נפילה ממשאית עשוי הנפגע לזכות בפיצוי כספי מטעם ביטוח לאומי, וחברות הביטוח השונות בהתאם לחומרת הפציעה והירידה בתפקודו של המבוטח כתוצאה מכך. במצב זה הפיצוי נקבע בהתאם לאחוזי נכות מתאונת עבודה אשר נפסקים ע"י הועדה הרפואית בביטוח לאומי, אם קבעה הוועדה:

  • 9%-19% – הפיצוי הוא מענק חד פעמי.
  • 20% ומעלה- קצבה חודשית כל חודש לכל החיים.

*לחצו והיכנסו » למחשבון תאונת עבודה של זכות ויוזמה

תאונת עבודה נפילה ממשאית – מימוש מלא של זכויותך!

במצב של תאונת עבודה נפילה ממשאית, חברת זכות ויוזמה למימוש זכויות רפואיות, מלווה את הנפגע לאורך כל התקופה הקשה שעובר הנפגע  החל משלב ההכרה בפגיעה ועד לעמידה מול הוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי לצורך קבלת פיצוי כספי. חברת זכות ויוזמה, בונה תיק רפואי מקיף אשר מציג את מצבו הרפואי והתפקודי של הנפגע על מנת לקבל את הפיצוי הכספי הגבוה ביותר מביטוח לאומי.

אל תוותרו על זכויותיכם! אם עברתם תאונת עבודה, יכול להיות שמגיע לכם פיצוי כספי!

שימו לב! במקרה של תביעת תאונת עבודה, תשלום השכ"ט עבורנו הוא רק לפי ההצלחה בתביעה!

אנו מסייעים למשתכרים החל מ-6000 ש"ח בחודש (שכירים ועצמאיים)

הפגישות נעשות עם סוכן אצלכם בסלון או באונליין בלי צורך לצאת מהבית.

לקביעת פגישה ללא עלות וללא התחייבות התקשרו עכשיו 072-3934455

או השאירו פרטים ונציג מקצועי יצור איתכם קשר בהקדם:

*היעוץ אינו משפטי