תאונת עבודה כתוצאה משטיפת כלים

תאונת עבודה משטיפת כלים עשויה לקרות לכל אדם שעובד בעבודה פיזית תחת לחץ במהלך שעות רבות שלהיום, מקצועות כמו: מלצרים, עובדי ניקיון בעלי סיכון גבוהה לתאונת עבודה משטיפת כלים. במצב של תאונת עבודה כזאת כדאי לדעת שהעובד עשוי  להיות זכאי לפיצוי כספי מביטוח לאומי וחברות הביטוח.

סוגי תאונות עבודה משטיפת כלים

תאונת עבודה משטיפת כלים מתרחשת לרוב עקב החלקה על כתם שמן, סבון, מים, התחשמלות בעבודה, חתך ביד מכלי זכוכית ומתכת ועוד. סוגי תאונות העבודה משטיפת כלים מתחלקות לכמה סוגי תאונות והן כוללות: החלקה, שבר של צלחות, חתך ביד, פגיעה ממים וסבון.

החלקה – תאונת העבודה הנפוצה ביותר במקומות עבודה, היא לרוב תגרם עקב דריכה על  משמן, מים, סבון וכן חומרים אחרים.

שבר של כלים – כתוצאה משבר של כלים במהלך שטיפת הכלים ניתן להיפצע ולהיחתך. עובדים שונים בענף זה מדווחים על פציעות של אצבעות, קרע בגידים ובעצבים כתוצאה מהחתך.

פגיעה בעור ממים וסבון – שטיפה כלים בתדירות גבוהה עלולה לפגוע בעור במיוחד שמדובר על כמות גדולה של כלים במשך כל היום. עובדים בענף מספרים שפתחו אלרגיה ואסתמה של העור בעקבות המגע עם חומרי ניקוי שונים לאורך זמן.

תאונת עבודה שנגרמה עקב שטיפת כלים

כיצד נקבע הפיצוי במקרה של תאונת עבודה משטיפת כלים?

במצב של תאונת עבודה משטיפת כלים אשר הוכרה בעבודה כתאונת עבודה משטיפת כלים עשוי הנפגע לזכות בפיצוי כספי מטעם ביטוח לאומי, וחברות הביטוח השונות בהתאם לחומרת הפציעה והירידה בתפקודו של המבוטח כתוצאה מכך. במצב זה הפיצוי נקבע בהתאם לאחוזי נכות מתאונת עבודה אשר נפסקים ע"י הועדה הרפואית בביטוח לאומי, אם קבעה הוועדה:

  • 9%-19% – הפיצוי הוא מענק חד פעמי.
  • 20% ומעלה- קצבה חודשית כל חודש לכל החיים.

תאונת עבודה משטיפת כלים – מימוש מלא של זכויותך

במצב של תאונת עבודה משטיפת כלים, החברה למימוש זכויות רפואיות חברת זכות ויוזמה, מלווה את הנפגע לאורך כל התקופה הקשה שעובר הנפגע  החל משלב ההכרה בפגיעה ועד לעמידה מול הוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי לצורך קבלת פיצוי כספי. חברת זכות ויוזמה, בונה תיק רפואי מקיף אשר מציג את מצבו הרפואי והתפקודי של הנפגע על מנת לקבל את הפיצוי הכספי הגבוה ביותר מביטוח לאומי.

אל תוותרו על זכויותיכם! אם עברתם תאונת עבודה, יכול להיות שמגיע לכם פיצוי כספי!

שימו לב! במקרה של תביעת תאונת עבודה, תשלום השכ"ט עבורנו הוא רק לפי ההצלחה בתביעה!

אנו מסייעים למשתכרים החל מ-6000 ש"ח בחודש (שכירים ועצמאיים)

הפגישות נעשות עם סוכן אצלכם בסלון או באונליין בלי צורך לצאת מהבית.

לקביעת פגישה ללא עלות וללא התחייבות התקשרו עכשיו 072-3934455

או השאירו פרטים ונציג מקצועי יצור איתכם קשר בהקדם:

*היעוץ אינו משפטי