תאונת עבודה כתוצאה מפגיעה ביד

תאונת עבודה ביד יכולה לקרות לכל אדם שעובד עם הידיים שעות מרובות, רוב התאונות מדווחות ע"י עובדי תעשייה ומפעל, מקצועות כמו: מסגרים, נגרים, פחחים, מכונאים, ומפעילי מכונה ועובדי ייצור למיניהם. במצב של תאונת עבודה כזאת כדאי לדעת שהעובד עשוי  להיות זכאי לפיצוי כספי מביטוח לאומי וחברות הביטוח. במידה ותאונת העבודה גרמה לכם לפציעה בגוף ולהתדרדרות במצב הבריאותי שלכם.

 

סוגי תאונות עבודה ביד

חבלה ביד בעבודה – במצב של חבלה ביד מדובר על פציעה קלה שעוברת תוך כמה שעות ואינה דורשת טיפול רפואי.

שבר ביד בעבודה – במצב של שבר ביד מדובר על כאבים חזקים ביותר לצד נפיחות עקב קריעת רצועות היד באופן מלא. שלא מאפשרת לנפגע לזיז את כף ידו מצב זה מצריך טיפול רפואי ובשלב מאוחר יותר ניתוח לכף היד לאחות את הרצועות הקרועות.

חתך ביד בעבודה – במצב זה מדובר על חתך אשר נגרם כתוצאה מתאונת עבודה ביד ומצריך טיפול רפואי בהול. במצב של חתך ביד עלול להיגרם נזק ממשי של גידים ועצבים אם לא מטפלים בכף היד בזמן.

תאונת עבודה ביד חתך

כיצד נקבע הפיצוי במקרה של תאונת עבודה ביד?

במצב של תאונת עבודה אשר הוכרה בעבודה כתאונת יד עשוי הנפגע לזכות בפיצוי כספי מטעם ביטוח לאומי, וחברות הביטוח השונות בהתאם לחומרת הפציעה והירידה בתפקודו של המבוטח כתוצאה מכך. במצב זה הפיצוי נקבע בהתאם לאחוזי נכות מתאונת עבודה אשר נפסקים ע"י הועדה הרפואית בביטוח לאומי, אם קבעה הוועדה:

  • 9%-19% – הפיצוי הוא מענק חד פעמי.
  • 20% ומעלה- קצבה חודשית כל חודש לכל החיים.

תאונת עבודה ביד – מימוש מלא של זכויותך!

במצב של תאונת עבודה ביד, החברה למימוש זכויות רפואיות חברת זכות ויוזמה, מלווה את הנפגע לאורך כל התקופה הקשה שעובר הנפגע  החל משלב ההכרה בפגיעה ועד לעמידה מול הוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי לצורך קבלת פיצוי כספי. חברת זכות ויוזמה, בונה תיק רפואי מקיף אשר מציג את מצבו הרפואי והתפקודי של הנפגע על מנת לקבל את הפיצוי הכספי הגבוה ביותר מביטוח לאומי.

 

אל תוותרו על זכויותיכם! אם עברתם תאונת עבודה, יכול להיות שמגיע לכם פיצוי כספי!

שימו לב! במקרה של תביעת תאונת עבודה, תשלום השכ"ט עבורנו הוא רק לפי ההצלחה בתביעה!

אנו מסייעים למשתכרים החל מ-6000 ש"ח בחודש (שכירים ועצמאיים)

הפגישות נעשות עם סוכן אצלכם בסלון או באונליין בלי צורך לצאת מהבית.

לקביעת פגישה ללא עלות וללא התחייבות התקשרו עכשיו 072-3934455

או השאירו פרטים ונציג מקצועי יצור איתכם קשר בהקדם:

*היעוץ אינו משפטי