תאונת עבודה כתוצאה מפגיעה בברכיים

תאונת עבודה בברכיים יכולה לקרות לכל אדם בין זה בתוך המשרד או מחוץ למשרד. רוב התאונות מדווחות ע"י עובדי התעשייה והמפעל וכן ע"י מפעילי מכונה ועובדי ייצור שונים למיניהם. במצב של תאונת עבודה בברכיים כדאי לדעת שהעובד עשוי להיות זכאי לפיצוי כספי מביטוח לאומי וחברות הביטוח. במידה ותאונת עבודה גרמה לכם לפציעות בגוף ולהתדרדרות המצב הבריאותי שלכם.

סוגי תאונות עבודה בברכיים

שבר בברך – תאונת עבודה בברכיים עלולה לגרום לשבר בברך. במצב זה יש להגיע לבית החולים ולקבל טיפול בהתאם על מנת לטפל בשבר.

סיבוב בברך – סיבוב בברך עלול להיגרם כתוצאה מתאונת עבודה מפגיעה קשה בברכיים. סיבוב של הברך עשוי לגרום לקרע במניסקוס או ברצועות הצולבות, במצב של סיבוב בברך יש להתפנות למוקד רפואה דחופה או לקופ"ח על מנת לקבל טיפול.

חתך בברך – חתך בברך כתוצאה מנפילה או מכה יבשה מצריך טיפול קל של עזרה ראשונה שיש במשרד עצמו. יש לחטא את החתך בברך ולמרוח עליו יודע על מנת למנוע זיהומים שונים.

תאונות עבודה בברכיים בבדיקה אצל רופא

כיצד נקבע הפיצוי במקרה של תאונת עבודה בברכיים?

במצב של תאונת עבודה אשר הוכרה כתאונת עבודה בברכיים, עשוי הנפגע לזכות בפיצוי כספי מטעם ביטוח לאומי, וחברות הביטוח השונות בהתאם לחומרת הפציעה והירידה בתפקודו של המבוטח כתוצאה מכך. במצב זה הפיצוי נקבע בהתאם לאחוזי נכות מתאונת עבודה אשר נפסקים ע"י הוועדה הרפואית בביטוח לאומי אם קבעה הוועדה:

א. 9-19% הפיצוי הוא מענק חד פעמי.

ב. 20% ומעלה- קצבה חודשית כל חודש לכל החיים.

מחשבון גובה הפיצוי במקרה של תאונת עבודה בברכיים

באתר זכות ויוזמה בנינו לכם מחשבון לשימוש אישי להערכת סכום הפיצוי הכספי אותו אדם עשוי להיות זכאי במקרה של תאונת עבודה בברכיים. היכנסו למחשבון תאונת עבודה.

תאונת עבודה בזמן בברכיים – מימוש מלא של זכויותיך!

במצב של תאונת עבודה בברכיים, החברה למימוש זכויות רפואיות חברת – זכות ויוזמה, מלווה את הנפגע לאורך כל התקופה הקשה שעובר הנפגע החל משלב ההכרה בפגיעה ועד לעמידה מול הוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי לצורך קבלת פיצוי כספי. חברת זכות ויוזמה, בונה תיק רפואי מקיף אשר מציג את מצבו הרפואי ותפקודי של הנפגע על מנת לקבל את הפיצוי הכספי הגבוה ביותר מביטוח לאומי.

אל תוותרו על זכויותיכם! אם עברתם תאונת עבודה, יכול להיות שמגיע לכם פיצוי כספי!

שימו לב! במקרה של תביעת תאונת עבודה, תשלום השכ"ט עבורנו הוא רק לפי ההצלחה בתביעה!

אנו מסייעים למשתכרים החל מ-6000 ש"ח בחודש (שכירים ועצמאיים)

הפגישות נעשות עם סוכן אצלכם בסלון או באונליין בלי צורך לצאת מהבית.

לקביעת פגישה ללא עלות וללא התחייבות התקשרו עכשיו 072-3934455

או השאירו פרטים ונציג מקצועי יצור איתכם קשר בהקדם:

*היעוץ אינו משפטי