קריעת רצועה MCL ACL בעבודה

רצועות ה-ACL ו MCL הן רצועות אשר מגנות על מפרק הברך. כאשר ישנו קרע ברצועות אלה גורמת לכאבים חזקים באזור הברך, נפיחות באזור ובעיות ברכיים שונות אשר  מחמירות עם הזמן ועלולים להתפרץ לאחר איחוי קרע.

מה הסיבות לקריעת רצועה MCL ACL?

קריעת רצועה MCL ACL בעבודה  נגרמת ממכה או פציעה או אפילו מאמץ פיזי מתמשך. ישנם מקצועות רבים בהם העובדים נדרשים למאמץ פיזי מתמשך אשר גורם לקריעת הרצועה ולפגיעה מתמשכת ברצועות אלה אשר מגנות על פרק הברך.

קריעת רצועת acl mcl בעבודה

מה תפקידן של רצועות MCL ACL?

תפקידן של רצועות MCL ACL הוא להגן על פרק הברך מפני פציעות שונות. רצועות אלה כוללות שתי רצועות צולבות שנקראות ACL קדמיות ואחריות וכן שתי רצועות צידיות MCL שהינה רצועה צידית פנימית ו- LCL רצועה צידית חיצונית. קריעת רצועות אלו עלולה לגרום לנזק חמור לברכיים שכוללת כאבים חזקים באזור הברך, נפחיות באזור הברך ובעיות ברכיים שונות אשר מחמירות עם הזמן ואף עשויות להתפרץ לאחר איחוי הקרע. לכן במצב  קריעת רצועה MCL ACL בעבודה, ניתן להגיש תביעה לביטוח לאומי וכן לחברות הביטוח השונות בהתאם לחומרת הפציעה והירידה בתפקוד של המבוטח. הפיצוי נקבע בהתאם לחומרת הפציעה ע"י הוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי.

כיצד נקבע הפיצוי במקרה של קריעת רצועה MCL ACL?

במקרה של קריעת רצועה MCL ACL בעבודה  והכרתה כתאונת עבודה, עשוי הנפגע לזכות בפיצוי כספי מטעם ביטוח לאומי וחברות הביטוח השונות בהתאם לחומרת הפציעה וירידה בתפקודו של המבוטח כתוצאה מהפציעה. במצב בריאותי חמור אשר כולל ירידה בתפקוד והגבלה בתנועות הברך כתוצאה  מקריעת רצועה MCL ACL בעבודה, נפסקים למבוטח ע"י הוועדה הרפואית בביטוח לאומי אחוזי הנכות אשר מזכים במענק חד פעמי או בקצבה חודשית לכל החיים.

לדוגמא:
עובד אשר נפגע מקריעת רצועה MCL ACL בעבודה והרוויח בשלושת החודשים שקדמו לפגיעה ממוצע שכר של 15,000 ברוטו וועדה רפואית של ביטוח לאומי קבעה לו אחוזי נכות של 10% יקבל מענק של כ 48,000 ₪ במידה ופסקה לו הוועדה 19% נכות יקבל מענק של 91,000 ₪.

מחשבון פיצוי במקרה של קריעת רצועה MCL ACL

לחצו על הקישור ותוכלו להשתמש במחשבון תאונת עבודה. במחשבון תוכלו לקבל הערכה של גובה הפיצוי הכספי שיתכן ואתם עשויים לקבל על בסיס הנתונים שהזנתם ◄ תאונות עבודה

קריעת רצועה MCL ACL – מימוש מלא של זכויותיך!

במצב של קריעת רצועה MCL ACL, חברת זכות ויוזמה, מלווה את הנפגע לאורך כל התקופה הקשה שעובר הנפגע החל משלב ההכרה בפגיעה ועד לעמידה מול הוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי לצורך קבלת פיצוי כספי. חברת זכות ויוזמה, בונה תיק רפואי מקיף אשר מציג את מצבו הרפואי ותפקודי של הנפגע על מנת לקבל פיצוי גבוה במיוחד מביטוח לאומי.

אל תוותרו על זכויותיכם! אם עברתם תאונת עבודה, יכול להיות שמגיע לכם פיצוי כספי!

שימו לב! במקרה של תביעת תאונת עבודה, תשלום השכ"ט עבורנו הוא רק לפי ההצלחה בתביעה!

אנו מסייעים למשתכרים החל מ-6000 ש"ח בחודש (שכירים ועצמאיים)

הפגישות נעשות עם סוכן אצלכם בסלון או באונליין בלי צורך לצאת מהבית.

לקביעת פגישה ללא עלות וללא התחייבות התקשרו עכשיו 072-3934455

או השאירו פרטים ונציג מקצועי יצור איתכם קשר בהקדם:

*היעוץ אינו משפטי