המלצות

0
סכום דמי הפיצויים בש"ח
0
סכום בש"ח של דמי קצבאות לכל החיים!

לקוחותנו ממליצים

מורן ב. - חשמלאי מאיזור המרכז

"בשבוע שעבר קיבלתי את ההודעה: יועבר לי תשלום ע"ס 251,335 ש"ח מהביטוח הלאומי. בלי להגזים, התשלום בתקופה הזו הציל לי את החיים". מורן ב. נפגע בכתפו במהלך עבודתו. פגיעה יחסית קלה אומנם אשר אפשרה לו להמשיך לעבוד כרגיל, אך למרות זאת זיכתה אותו בפיצוי כספי מכובד.

קרן ט.

"ברצוני להודות על הטיפול המסור בענייני. בתור לקוחה שהייתה קצת סקפטית בהתחלה, די מהר נוחכתי לדעת שיש אנשים אמינים בתחום הזה וחלק מהם זה אתם. לכל אורך הדרך זכיתי ליחס אישי ובטחון מלא. הידע והמקצועיות שלכם הם ללא פשרות!" קרן ט. לקוחה מורצה שייענו לה בתביעה מול ביטוח לאומי לאחר תעונת עבודה, קרן קיבלה דמי פגיע, מענק וםטור ממס הכנסה.

יוני ג. - טכנאי מזגנים

"מעל 10 שנים אני עובד כמתקין מזגנים. עבודה פיזית וקשה. לא פעם חזרתי הביתה עם כאבים אחרי יום עבודה קשה, אבל לפני כמה חודשים בזמן התקנה הרגשתי שהפעם זה משהו שונה. לאחר תהליך של מספר חודשים עם אהרון, קיבלתי את ההודעה. קיבלתי הכרה כנפגע מתאונת עבודה, 19% נכות שזיכו אותי במענק כספי חד פעמי של 174,500 ₪."

קרן ש. - עובדת מפעל

"אני רוצה להודות לכם על הסיוע וההדרכה במימוש זכויותיי, על השירות והטיפול היסודי שהיה גם מכריע בתביעתנו, שיהיה לנו בהצלחה בהמשך!" קרן ש., לקוחה מרוצה שסייענו לה בתביעה מול ביטוח לאומי בתאונת עבודה, קיבלה פטור ממס הכנסה, דמי פגיעה וימי מחלה.

דניאל ס.

"עברתי תאונת עבודה, ולבד לא ידעתי מה לעשות. הגעתי לזכות ויוזמה והם הדריכו אותי צעד אחר צעד כיצד אני אמור להתנהל עם מצבים של תאונות עבודה ומסוגים שונים. ובלי מאמץ, ועם עידכונים הדוקים של החברה, הגענו לתוצאה יפה. אני מאוד מרוצה ושמח שהגעתי לזכות ויוזמה וממליץ למי שרוצה לדאוג לעצמו ולקבל את מה שמגיע לו, שלא יהסס."

משה ח. - נגר

"אני רוצה להודות לצוות המשרד על הדרך המאוד יעילה ומקצועית בה טיפלתם בתיק שלי. ללא הדרכה והמקצועיות שלכם, לא הייתי מגיע לתוצאות שקיבלתי. אני מעריך את המסירות, היושר והדבקות במטרה." משה ח. נפגע עקב שנים רבות של עבודה בנגרייה. משה קיבל פיצוי כספי מכובד מביטוח לאומי ועדיין ממשיך לעבוד.

מוטי י. - תקרן

"הגעתי לזכות ויוזמה לאחר שסבלתי מבעיות רפואיות שנגרמו מתנאי העבודה שלי. לאחר הסבר, הכוונה וייעוץ נבנה לי תיק מקצועי ובשך כך קיבלתי הכרה מביטוח לאומי. אני רוצה להודות מכל הלב לאהרון ואנשי המשרד." מוטי, עבד שנים רבות בצמיגייה וחש לא טוב מזה תקופה ארוכה. מוטי מקבל תשלום חודשי קבוע מביטוח לאומי ועדיין יכול להמשיך לעבוד.

יוסף ב. - מסגר

"ברצוני להודות לכם על האופן המקצועי שבו ניהלתם את תביעתי. תודה על העקביות שבה פעלתם והסבלנות הגדולה. בניתם לי תיק מקצועי והתוצאות בהתאם. תודה לכל אנשי המשרד, על השירות האדיב, הידע הנרחב והעשייה המבורכת." יוסף ב. לקוח מרוצה שסייענו לו בתביעה מול ביטוח לאומי. יוסף מקבל קצבה חודשית מכובדת למשך כל ימי חייו.

גולן א.

"אני רוצה להודות לכם ובפרט ואהרון על השירות המקצועי והמסור לאורך כל התהליך. על הזמינות והמקצועיות בעת מענה לשאלותיי. לכל העבודה הקשה שלכם והאסטרטגית לכל אורך הדרך יש תוצאות שמדברות בעד עצמן. אין ספק שאמליץ עליכם בחום לכל מקורביי. תודה רבה לכם!"