אודות זכות ויוזמה

אם הגעתם לאתר שלנו, אתם או מישהו מהאנשים הקרובים אליכם זקוק לסיוע ומידע בעקבות בעיה רפואית. זו יכולה להיות בעיית בריאות מתמשכת, פיזית או נפשית, מחלה כרונית, נכות, אובדן כושר עבודה או פגיעה בתאונה. ייתכן גם ומדובר בהורה מבוגר שזקוק לסיוע יום-יומי במטלות הבית.

מה המשותף בין הכל המקרים האלה? חוסר המודעות של הרוב לאפשרויות מיצוי הזכויות הרפואיות שלהם. פעמים רבות אנשים לא מודעים לעובדה שפציעה בתאונה בדרך לעבודה או ממנה נחשבת לתאונת עבודה לכל דבר; שירידה בשמיעה קשורה באופן ישיר לשנים של עבודה בתנאי רעש במפעל תעשייתי ושבעקבות מחלה כרונית ניתן לבקש פטור ממס הכנסה.

חברת “זכות ויוזמה” היא חברה למימוש זכויות רפואיות שהוקמה במטרה להנגיש לכל המעוניין מידע מהימן ואמין לגבי הזכויות המגיעות לו או לה כתוצאה מפגיעה בבריאות, זמנית או קבועה. המומחים שלנו נמצאים כאן כדי לסייע לכם באיסוף כל המסמכים הדרושים לבניית תיק רפואי מלא והגשת תביעה לביטוח לאומי או מוסדות אחרים לקבלת פיצויים ו/או קצבה.

החברה שלנו פעילה במגוון תחומים: זכויות רפואיות, תאונות עבודה, מחלות מקצוע, נכות כללית ואובדן כושר, סיעוד, פטור ממס הכנסה, תביעות ביטוח ותו נכה. בין הלקוחות שלנו: עובדי מפעלים תעשייתיים, אנשי הייטק, בעל מקצועות חופשיים, עצמאיים, נפגעי תאונות עבודה, חולים, נכים או קשישים.

אנחנו מאמינים בחיבור אישי עם לקוח. אין ספק, הטיפול בתביעות כאלה יכול לקחת לא מעט זמן מרגע הגשתן. הניסיון שלנו מראה שהביורוקרטיה מתחילה הרבה לפני שליחת המסמכים. לכן אנחנו עושים את כל מה שאפשר כדי לייעל תהליכים ובעיקר כדי להעניק ללקוחות שלנו שירות מצוין, תחושה של המשכיות וטיפול אישי בבעיה שלהם. זו הסיבה שבנוסף לצוות המומחים הרב-תחומי, מוצמדת לכל אחד מהם מלוות זכויות אישית, נציגת החברה, שמכירה את המקרה הספציפי לפרטי פרטים, מעורה בכל התהליך מתחילתו ועד סופו ומוכנה בכל רגע נתון לתת מענה שהלקוח זקוק לו.

חברת “זכות ויוזמה” מתחייבת לפעול בתנאים של שקיפות מרבית. למומחי החברה יש עשרות שנות ניסיון במצטבר בתחום הזכויות הרפואיות. לכן, כבר בפנייה ראשונית אלינו, אחרי שנלמד את המקרה לעומק, תהיה לנו אפשרות להבין אם נוכל לסייע ולהביא להצלחתו ולערוך עם הלקוח תיאום ציפיות בהתאם. 

באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מאמרים המתייחסים למצבים שונים בהם נדרש הסיוע שלנו במיצוי זכויות רפואיות. גם אם אתם לא בטוחים אם המקרה שלכם מתאים להגשת התביעה מול הביטוח הלאומי או ממסד אחר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לבירור ראשוני ללא התחייבות והמומחים שלנו ישמחו לסייע.

אל תוותרו על זכויותיכם! אם אתם סובלים מבעיה רפואית, יתכן ומגיע לכם פיצוי כספי.

הפגישות נעשות עם סוכן אצלכם בסלון או באונליין בלי צורך לצאת מהבית.

לקביעת פגישה ללא עלות וללא התחייבות

 התקשרו עכשיו 072-3934455

או מלאו את הפרטים שלכם ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם:

אנו נחזור אליך בעניין סיוע במימוש זכויותך הרפואיות בתחומים שונים
*הייעוץ אינו משפטי

דבר המנכ”ל:

הסיפור של “זכות ויוזמה” מתחיל מאבא של אשתי, אז עוד אשתי לעתיד.
לפני קצת יותר מעשור הגיע לביתו נציג של חברת זכויות רפואיות והסביר לאבא שלה, שהיה עובד במשך שנים רבות בתור מסגר, כי ישנם זכויות לעובדי תעשייה וכי ישנה אפשרות לתבוע על ירידה בשמיעה בעקבות החשיפה לרעש מזיק, והוא עשוי להיות זכאי לפיצוי כספי. ואכן הוא תבע וזכה.

הסיפור הזה ממחיש עד כמה נושא המודעות משחק תפקיד בתחום הזכויות הרפואיות.
גם היום, לא רבים יודעים שכשבריאותם נפגעת, יש להם הזכאות לתבוע פיצויים ו/או קצבאות. וגם אם הם יודעים, הם מבינים כי מצפה להם תהליך מתיש ולעיתים מעדיפים פשוט לוותר.

בתור בחור צעיר, שחלם לעבוד עם אנשים, הרגשתי סוג של שליחות.
משנת 2010 עבדתי והתמקצעתי בתחום הזכויות הרפואיות. כשפתחתי את “זכות ויוזמה”, ראיתי מול העיניים שלי את האנשים מאחורי הסיפורים שנחשפתי אליהם במהלך העבודה שלי, אנשים שהצלחתי לעזור להם ולכן זה היה ברור שבחברה שלי אציב את הגורם האנושי במרכז.

יחד עם צוות המומחים הרב-תחומי שגייסתי במהלך שנות קיומה של “זכות ויוזמה” אני גאה בכך שהחזון שלי התגשם. “זכות ויוזמה” נמצאת שם עבור כל מי שזקוק לסיוע שלנו בהתמודדות מול הממסדים כגון ביטוח לאומי, מס הכנסה וחברות ביטוח פרטיות.

זכות ויוזמה – הזכות שלכם, היוזמה שלנו.